We wtorek 14.06.22 zostały rozdane nagrody w dwóch konkursach matematycznych. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur zostało wyróżnionych 10 uczniów z naszej Szkoły: Karolina Stokowska kl. 2a, Maksymilian Woźniak kl. 3c, Krzysztof Bieniek kl. 4a, Leon Białek kl. 4a, Piotr Napieraj kl. 4b, Aleksander Gładki kl. 4b, Franciszek Spurek kl. 4b, Ivo Zapała kl. 5a, Wojciech Pawlicki kl. 5b, Maciej Jachym kl. 8a. W szkolnym konkursie matematycznym „Rachmistrz” dla klas piątych najlepszy okazał się Ivo Zapała kl. 5a, drugie miejsce ex aequo Kaja Rowińska i Wojciech Pawlicki z kl. 5b i trzecie miejsce przypadło Piotrowi Bochnackiemu z kl. 5c.

Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 👏👏👏