Skład rady rodziców 2023/2024

Przewodniczący – Michał Soliński

Członek – Monika Stoch

Członek – Monika Bieniek

________________________________________________________________________________________________________________

UWAGA! NOWY NUMER KONTA RADY RODZICÓW

Szanowni Państwo!

RADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9 IM. A. DYGASIŃSKIEGO W KIELCACH informuje, że uległ zmianie numer konta bankowego Rady Rodziców.

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na nowy numer konta bankowego 33109020400000000155742559  prowadzonego przez Santander Bank Polska s.a.
Przypominamy także o płatnościach w kwocie 50 zł na radę rodziców, i rodziców pierwszoklasistów oraz nowych uczniów szkoły za szafki w kwocie 80 zł.
W tytule prosimy wpisywać cel wpłaty, nazwisko ucznia i klasę do której uczęszcza.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 9 im. A. Dygasińskiego w Kielcach

Dane konta:

RADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9 IM. A. DYGASIŃSKIEGO W KIELCACH

Nr konta:   33109020400000000155742559

adres e-mail:

rada.rodzicow@sp9.kielce.eu

Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy Regulamin użytkowania szafek w szatni szkolnej. Bardzo prosimy rodziców wszystkich nowych uczniów w szkole o zapoznanie się z nim, podpisanie i przekazanie wychowawcy klasy.

Z góry dziękujemy