WYPRAWKA PLASTYCZNA ZERÓWKA 2021/2022

1. Piórnik wyposażony w : kredki, ołówek, gumka, klej w sztyfcie
  2. Blok techniczny biały (podpisany)
  3. Blok techniczny kolorowy (podpisany)
  4. Blok rysunkowy kolorowy (podpisany)
  5. 1 ryza papieru (podpisana)
  6. Bibuła (biała, czarna, zielona, niebieska, czerwona, różowa lub fioletowa, żółta, brązowa)
  7. Plastelina ( 2 opakowania- podpisana)
  8. Teczka na prace plastyczne (podpisana)
  9. Zestaw kreatywny (filce, druciki kolorowe, cekiny, koraliki, puchate pomponiki, ruchome oczka, brokat)
  10. Klej w tubce Magic (podpisany)
  11. Zeszyt w 3-linie z wyraźnie zaznaczoną na różowo linią (podpisany)
  12. Zeszyt w kratkę (podpisany)
  13. Farby plakatowe + 2 pędzelki (cienki i gruby)+ kubek
  14. Mazaki (podpisane)
  15. Strugaczka
  16. Mazak sucho ścieralny do tablic z gąbeczką (podpisany)

ROK SZKOLNY 2020/2021

21 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa. Założyliśmy dwie różne skarpetki, które są symbolem niedopasowania genotypowego występującego u tych osób.

„Zwierzęta, które lubią mróz” – wykonanie niedźwiedzia polarnego przez dzieciaki z zerówki 🙂

„WARZYWA I OWOCE TO NASZE SUPER MOCE!!!”

Przedstawiamy wszystkim Królowe i Królów zdrowego żywienia. Własnoręcznie ozdobione korony przez dzieci z „zerówki” dały dużo radości.

„DZIEŃ BABCI I DZIADZIUSIA W ZERÓWECZCE”

Dla Babci i Dziadziusia z okazji ich święta dzieci z naszej „zerówki” wykonały piękne laurki z życzeniami oraz lampiony ze słoików.

„DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”

Dziś bibliotekę szkolną odwiedził oddział zerówki z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia. Mimo, iż ten dzień obchodzimy 25 listopada biblioteka zorganizowała wystawę oraz zajęcia czytelnicze dla najmłodszych. Dzieci przywitały nauczycieli – bibliotekarzy piosenką pt. „Jadą, jadą misie…” przyniosły ze sobą swoich pluszowych przyjaciół. Najmłodsi chętnie brali udział w rozmowie na temat najpopularniejszych misiów świata, oglądali wystawę, przeglądali książki, słuchali wierszyków o misiach oraz wysłuchali przygód jednego z najbardziej znanych misiów – Kubusia Puchatka.

ROK SZKOLNY 2019/2020

„CZERWONY KAPTUREK

W dniu 28.02.2020 dzieci z Zerówki wybrały się do WDKu na przepiękny musical pt. „O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku”. Była to barwna opowieść o perypetiach dziewczynki wędrującej przez las do chorej babci. Spektakl rozpoczęła melodyjna piosenka, której refren stał się tematem przewodnim i byl śpiewany wraz z dziećmi podczas wędrówki Czerwonego Kapturka. Rockowa piosenka babci i charakterystyczna postać gajowego rozbawiły dzieciaki do łez.

BAL KARNAWAŁOWY

Tak wspaniale bawili się nasi najmłodsi na balu karnawałowym 13 lutego. Więcej zdjęć w poniższej galerii!

ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

17 lutego na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Kota. Święto powstało by podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka. Dzieci z Zerówki przyniosły tego dnia swoje ulubione pluszowe kotki oraz wykonały prace plastyczne.

ZERÓWKA W KINIE FENOMEN

Dnia 4.12 dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się do Kina Fenomen na film pt: „Magiczne święta Kacpra i Emmy”. Temat przewodni tego  spotkania to : „Czas dla rodziny”. W kinie naszych najmłodszych wychowanków odwiedził też Mikołaj, który opowiadał im o swojej rodzinie i rozdawał cukierki. Po powrocie do szkoły dzieci wykonały pracę plastyczną – papierowe bombki na choinkę :-).

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 25 listopada zerówka Obchodziła Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki odwiedziły szkołę, aby podarować piękne, papierowe misie i uściskać wszystkich fanów Pluszaków. To był bardzo udany dzień 🙂