ROK SZKOLNY 2021/2022

II MIEJSCE DZIEWCZĄT Z KLAS SIÓDMYCH W MISTRZOSTWACH KIELC W SIATKÓWKĘ!

Po bardzo emocjonującym turnieju piłki siatkowej dziewcząt w Mistrzostwach Kielc szkół podstawowych w kategorii klas siódmych wywalczyliśmy srebro ! Brawa i gratulacje dla uczennic z SP 9 🙂

III MIIEJSCE CHŁOPCÓW KLAS IV W MISTRZOSTWACH KIELC W MINISIATÓWCE!

Dnia 6 czerwca odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Minisiatkówce Chłopców klas IV Nasi uczniowie zajęli III miejsce!!! Gratulacje🏐💪🥉🏆

Opiekun p. Dagmara Kotlarska

DZIEWCZĘTA Z KLAS SIÓDMYCH W FINALE ROZGRYWEK PIŁKI SIATKOWEJ!

🏐🏐🏐 W dniu dzisiejszym odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt klas siódmych. Nasze siatkarki rozegrały 3 zwycięskie mecze: z SP 34, SP 8 oraz SP 15!! Dzięki temu będą walczyły w finale o 1 miejsce!! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!! 👍🤞😊

II MIEJSCE CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWACH KIELC W PIŁCE NOŻNEJ!

Chłopcy z klas starszych w dniu 10.05 zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Kielc w piłce nożnej!

Wielkie brawa dla Naszych uczniów i trenera!

W finale jedyna porażka z klasą sportową SP22!

Reprezentacja grała w składzie: Nikodem Kuzera, Franciszek Nowacki, Jan Mika, Jan Kubik , Sebastian Małkowski, Eryk Stachurski.

BRĄZOWY MEDLA CHŁOPCÓW Z KLAS CZWARTYCH W TURNIEJU PIŁAKRSKIM!

9 maja, nasi sportowcy z klasy czwartej brali udział w turnieju piłkarskim pod patronatem klubu KKP KORONA KIELCE! ❤️💛❤️ Chłopcy wywalczyli brązowy medal i stanęli na podium tuż za SP 34 i SP Nazaret! W turnieju brało udział 5 reprezentacji szkół: SP 9 , SP 34, SP Nazaret, SP 4, SP 27. Szkołę reprezentowali: Michał Domagała, Ksawery Janduła , Igor Janduła, Aleksander Gładki, Aleksander Młynek, Filip Nowacki, Mateusz Dzieniszewski, Wojciech Pabjan.

WIELKIE GRATULACJE!!! BRAWO CHŁOPCY! 👏

ZESPÓŁ DZIEWCZĄT BLISKO PODIUM!

Niewiele zabrakło aby również i starsze dziewczęta z klas 7-8 sięgnęły po medale.

Minimalna porażka i 4 miejsce, z którego również jesteśmy dumni!

Brawa dla sportowców z naszej dziewiątki! 🙂

Dziękujemy!❤

II MIEJSCA NASZYCH DRUŻYN Z KLAS PIĄTYCH W MISTRZOSTWACH KIELC W PIŁCE SIATKOWEJ!

21.04 odbyły się finały MISTRZOSTW KIELC W PIŁCE SIATKOWEJ KLAS V DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

Obie nasze drużyny zajęły II miejsca! 🏆🏆🥈🥈🏐💪.

Gratulacje!!!

BRĄZOWY MEDAL CHŁOPCÓW Z KLAS STARSZYCH W MISTRZOSTWACH KIELC W PIŁCE SIATKOWEJ!

20 kwietnia uczniowie starszych klas naszej szkoły wywalczyli brązowy medal w Mistrzostwach Kielc w piłce siatkowej! Serdecznie gratulujemy!

WYSOKIE MIEJSCA DZIEWCZĄT Z KLAS PIĄTYCH NA SIATKARSKICH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO!

11-12.04 odbyły się Siatkarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Województwa Świętokrzyskiego (klas 5 dziewcząt). Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Zajęły miejsca 3 i 5! Dziewczęta rozegrały dużo meczy z koleżankami z SP 25, ale też ze szkół z Pińczowa oraz Buska. Drużyny otrzymały nagrody i puchary.

Gratulacje🏐🥉🏆🏆🏆.

Opiekun- Beata Rozpara

UCZENNICE KLAS 7-8 W FINALE TURNIEJU SIATKÓWKI!

6 kwietnia siatkarki naszej szkoły z klas VII-VIII rozegrały mecze półfinałowe z SP nr 34 i SP nr 12 . Nasza reprezentacja dziewcząt pokonała SP 34 i awansowała do finału! Finałowy mecz rozegramy 20 kwietnia. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejny udany mecz!

WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ORAZ SZKOLNY TURNIEJ SIATKÓWKI

31.03 w naszej szkole odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej 🌺🌱🌿🏐 Rywalizowali uczniowie klas 4, 5 i 6. W klasach 4 poziom był bardzo wyrównany. 💪Była świetna zabawa, a na koniec słodycze i upominki. Tradycyjnie nasz turniej wspierała Pani Joanna Winiarska, która ufundowała nagrody i osobiście gratulowała dzieciom świetnej gry.

Tego samego dnia odbył się również Szkolny Turniej Siatkówki 🏐🥇🥈🥉

Poniżej relacja z turnieju najstarszych klas 🙂

II MIEJSCE NASZYCH UCZENNIC W FINALE MISTRZOSTW KIELC W MINI-SIATKÓWCE DZIEWCZĄT!

28.03. w naszej szkole miał miejsce finał Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w Mini-siatkówce Dziewcząt. Nasze uczennice zajęły II miejsce !!! Gratulacje

II MIEJSCE UCZNIÓW KLAS 3,4 I 5 W MISTRZOSWACH KIELC W MINI-SIATKÓWKĘ CHŁOPCÓW!

W dniu 23.03 rozegrane zostały Mistrzostwa Kielc w Mini Siatkówkę Chłopców.

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie kl. 5,4,3. Zajęli II miejsce 💪🥈🏆.

Należy im się wielkie uznanie za walkę Opiekun grupy p. Dagmara Kotlarska

NASI UCZNIOWIE W FINALE MISTRZOSTW KIELC W PIŁCE NOŻNEJ!

Reprezentacja chłopców w wielkim finale Mistrzostw Kielc w piłce nożnej. Gratulacje!!!Uczniowie z klas 7 i 8 są w najlepszej szóstce zespołów z Kielc! W finale będą zmagać się m.in. z klasami sportowymi o profilu piłka nożna. Chłopcom życzymy powodzenia .

II MIEJSCE UCZNIA KLASY 4B W MISTRZOSTWACH KIELC W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!

Michał Domagała uczeń klasy 4b zajął II miejsce w Mistrzostwach Kielc w Biegach Indywidualnych chłopców klas 4-8 ,  Filip Nowacki – uczeń klasy 4c – IV miejsce(opiekun – Dagmara Kotlarska).

Obu chłopcom serdecznie gratulujemy!

III MIEJSCE UCZENNIC Z KLAS 5 I 6 W MISTRZOSTWACH KIELC!

29 września odbyły się MISTRZOSTWA KIELC W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT. Nasze uczennice z klas 6 i 5 zajęły III miejsce!  (opiekun- pani Beata Rozpara)

Chłopcy z klas 8 brali udział w biegach indywidualnych (opiekun- pan Rafał Kruk).

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej postawy!!!