SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Drodzy Państwo! Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że w tym roku szkolnym mamy DWOJE LAUREATÓW i DWOJE FINALISTÓW Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

️Na duże brawa zasługuje Malwina Srokosz z kl. 8b, która została Laureatką X Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego. Uczennicę przygotowywała mgr Ewa Dziuba. Laureatka nie musi pisać Egzaminu Ósmoklasisty z przedmiotu konkursowego i otrzymuje z niego wynik – 100%. Malwina została również Finalistką VII Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, do którego przygotowywana była przez mgr Danutę Herdę-Śmigaj.

️Duże brawa należą się również: Maciejowi Rejdakowi z kl. 8b– Laureatowi IV Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki. Finalistą tego konkursu został Jakub Ściegienny z kl. 7a. Maciek i Kuba przygotowywani byli przez mgr Grzegorza Feledyna.

Wszystkim Laureatom i Finalistom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów, a Nauczycielom bardzo, bardzo dziękujemy za poświęcony Uczniom czas i cieszymy się, że mamy w swoim zespole tak wspaniałych pedagogów.

W poniedziałek, 18.04.2023 r. odbyła się uroczystość podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2022/2023, podczas której nasi Laureaci otrzymali dyplomy, zaświadczenia i pamiątkowe złote medale.

🥇🥈🥉🏅🎖👏👍💪WIELKI SUKCES -MAMY PIĘCIORO LAUREATÓW I AŻ SZEŚCIORO FINALISTÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2021/2022🥇🥈🥉🏅🎖👏👍💪

🏆Drodzy Państwo! Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że w tym roku szkolnym mamy aż PIĘCIORO LAUREATÓW i SZEŚCIORO FINALISTÓW Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych🏆

❗️❗️❗️ TO WIELKI SUKCES❗️❗️❗️

✅️Na największe brawa zasługuje Hanna Nowak z kl. 8c, która została Laureatką IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego, plasując się na I miejscu w województwie. Uczennicę przygotowywała mgr Edyta Moskal. Hania została również Finalistką IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego, do którego przygotowywana była przez mgr Magdalenę Jędrykę.

✅️Duże brawa należą się również: Jakubowi Cioskowi z kl. 8b– Laureatowi IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego, Mai Garmulewicz z kl. 8c– Laureatce VI Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, Elizie Stacherze z kl. 8b – Laureatce VI Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki oraz Malwinie Srokosz z kl. 7b – Laureatce IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego. Laureaci z klas ósmych nie muszą pisać Egzaminu Ósmoklasisty z przedmiotu konkursowego i otrzymują z niego wynik – 100%. Kubę do konkursu przygotowywała – mgr Agata Włosińska, Malwinkę – mgr Ewa Dziuba, natomiast Maję – mgr Danuta Herda-Śmigaj, a Elizę – mgr Małgorzata Ogłoza -Fisiak.

✅️Na uwagę zasługują również nasi Finaliści –Mikołaj Adamiec z kl. 8a, Maciej Jachym z kl. 8a, Jan Mika z kl. 8c oraz Malwina Srokosz i Maciej Rejdak z kl. 7b. Mikołaj został Finalistą IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego, do którego przygotowywała Go mgr Magdalena Jędryka. Maciek otrzymał tytuł Finalisty VI Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki i zabrakło tylko Mu jednego punktu, aby zostać Laureatem. Ucznia przygotowywała mgr Justyna Krawczun. Janek został Finalistą IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego, a przygotowywany był przez mgr Edytę Moskal. Malwinka otrzymała tytuł Finalistki III Wojewódzkiego Konkursu z Geografii, a przygotowywana była przez mgr Dorotę Piazdecką. Maciek natomiast został Finalistą III Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki i przygotowywany był przez mgr Grzegorza Feledyna.

‼️Wszystkim Laureatom i Finalistom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów, a Nauczycielom bardzo, bardzo dziękujemy za poświęcony Uczniom czas i cieszymy się, że mamy w swoim zespole tak wspaniałych pedagogów‼️

W poniedziałek, 25.04.2022 r. odbyła się uroczystość podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2021/2022, podczas której nasi Laureaci otrzymali dyplomy, zaświadczenia i pamiątkowe złote medale oraz słodkie piernikowe serca. Więcej informacji: https://kuratorium.kielce.pl/58636/podsumowanie-wojewodzkich-konkursow-przedmiotowych-2021-2022-gala-laureatow/