Jubileusz 110-lecia Szkoły

Szanowni Państwo,

Absolwenci, Nauczyciele, Emerytowani Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego w Kielcach oraz Sympatycy, Przyjaciele naszej Szkoły. Z dumą chcielibyśmy zaprosić Państwa na Jubileusz 110-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 9 w Kielcach.

Początki szkoły na Baranówku sięgają 1914 roku, kiedy to Zarząd Miejski zakupił około 8 tys. m kwadratowych placu przeznaczonego pod zabudowania szkolne. Na obszarze tym wybudowano parterowy budynek o trzech salach wykładowych. Przez lata szkoła się zmieniała, była miejscem wielu wydarzeń historycznych związanych z wojną światową. Mury szkoły widziały nie jedną łzę, radość i wiele sukcesów. Nasza szkoła przez 110 lat wykształciła i wypuściła w świat wiele pokoleń absolwentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów i sympatyków dziewiątki do powrotu w szkolne mury.

Szkoła otworzy swoje drzwi dla wszystkich absolwentów w dniu 7 czerwca 2024 roku, aby w gronie kolegów, koleżanek i nauczycieli razem wspominać młodzieńcze lata spędzone w szkolnej ławie.

Serdecznie zapraszamy tego dnia na Mszę Świętą o godzinie 09:30, następnie na obchody jubileuszu w naszej szkole oraz wieczorem na Bal Jubileuszowy. Szczegóły  uroczystości w poniższym harmonogramie.

Harmonogram uroczystości

• godz. 9.30 – uroczysta Msza Święta w Kościele Chrystusa Króla w Kielcach przy ul. Sobieskiego 51 w Kielcach,
  • godz. 11.00 – obchody jubileuszu w Szkole Podstawowej nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego przy ul. Dygasińskiego 6 w Kielcach,
  • godz. 20.00 – Bal Jubileuszowy, który odbędzie się w Restauracji Marmurowa w Wojewódzkim Domu Kultury  przy ul. Ściegiennego 2 w Kielcach (Zapisy na bal pod nr telefonu: 501220721 lub za pośrednictwem e- maila: jubileuszsp9@onet.pl )

Zapraszamy serdecznie!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP nr 9 w Kielcach

BAL JUBILEUSZOWY

• Bal odbędzie się 7 czerwca 2024 r.  od godz. 20:00 do godziny 4.00 w Restauracji Marmurowa w WDK ul. Ściegiennego 2  w Kielcach.
  • Koszt udziału w imprezie to 300 zł na osobę. Każdy uczestnik może zaprosić osobę towarzyszącą, cena jej uczestnictwa w balu również wynosi 300 zł.
  • O wspaniałą zabawę i oprawę na najwyższym poziomie zadba DJ, a do Państwa dyspozycji i pomocy w czasie balu, dostępna będzie dyrekcja oraz pracownicy szkoły.
  • W czasie balu gwarantujemy Państwu trzy ciepłe posiłki, a także  przekąski, ciasto oraz zimne i ciepłe napoje.
  • Wejście na bal tylko dla osób z  zaproszeniami i okolicznościowymi przypinkami, które będą wydawane przy wejściu na bal.
  • Zapisy na bal przyjmujemy pod nr telefonu: 501220721 lub za pośrednictwem e- maila: jubileuszsp9@onet.pl
  • Wymagana wpłata 300 zł za osobę do dnia 17.05.2024 r. na konto:

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 9 im. A. Dygasińskiego w Kielcach

Numer Konta Bankowego: 33109020400000000155742559

Prosimy o wpłaty  z dopiskiem: „bal + imię i nazwisko”.

• W razie pytań, zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 501220721 lub za pośrednictwem e- maila: jubileuszsp9@onet.pl
  • Zaproszenia na bal będą do odebrania w sekretariacie szkoły w dniach: 27.05-06.06.2024 r. w godz. 8.00-15.00.

Do zobaczenia na Jubileuszu !!

Komitet Organizacyjny

*****************************************************​

Na organizatorach, ale również na społeczności lokalnej spoczywa zaszczyt i jednocześnie odpowiedzialność nadania tej ważnej uroczystości właściwej rangi. W związku z powyższym, zwracamy się uprzejmie z prośbą o pomoc w organizacji naszego wspólnego przedsięwzięcia i rozważenie możliwości wsparcia finansowego jubileuszu.

Licząc na Państwa przychylną reakcję, podajemy nr konta, na które można dokonywać dobrowolnych wpłat.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 9 im. A. Dygasińskiego w Kielcach

Numer Konta Bankowego: 33109020400000000155742559

Z dopiskiem: „pomoc w organizacji jubileuszu szkoły”.

Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Komitet Organizacyjny