11 września w naszej placówce odbył się turniej szachowy „Budzimy szkołę”. W turnieju uczestniczyło aż 11 osób z SP9. Prezentujemy wyniki naszych zawodników: Lena Dymińska w kat. dziewczynki – I m-ce, Bera Pola – II miejsce, Oszywa Nikola– III miejsce, Stachera Alicja – 6 m-ce, Suchenia Antonina – 7 m-ce. W kategorii chłopców: Tomala Kacper – II miejsce, Rogóż Wojciech – 4 m-ce, Bera Franciszek – 5 m-ce, Cybulski Nikodem – 6 m-ce, Bochnacki Piotr – 7 m-ce, Jamrożek Jan -8 m-ce. Weronika Chajczyk w kat. dziewczynki z kategorią – 4 m-ce. Oprócz tego turnieju, kontynuowany był turniej zaczęty 8 sierpnia na kategorie szachowe, w którym szkołę godnie reprezentowali: Geworg Czobanian – 6 m-ce, Lilia Czobanian – 16 m-ce. Turnieje toczyły się w bardzo miłej atmosferze i zgodnie z zasadami fair-play. Serdecznie dziękujemy zawodnikom, rodzicom, opiekunom i organizatorom – z pełną świadomością musimy powiedzieć, że ponad 50 szachistów z całego województwa w tym nasi uczniowie – „Obudzili Szkołę”.