SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

Drodzy Państwo! Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że w tym roku szkolnym mamy DWOJE LAUREATÓW i DWOJE FINALISTÓW Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

️Na duże brawa zasługuje Malwina Srokosz z kl. 8b, która została Laureatką X Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego. Uczennicę przygotowywała mgr Ewa Dziuba. Laureatka nie musi pisać Egzaminu Ósmoklasisty z przedmiotu konkursowego i otrzymuje z niego wynik – 100%. Malwina została również Finalistką VII Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, do którego przygotowywana była przez mgr Danutę Herdę-Śmigaj.

️Duże brawa należą się również: Maciejowi Rejdakowi z kl. 8b– Laureatowi IV Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki. Finalistą tego konkursu został Jakub Ściegienny z kl. 7a. Maciek i Kuba przygotowywani byli przez mgr Grzegorza Feledyna.

Wszystkim Laureatom i Finalistom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów, a Nauczycielom bardzo, bardzo dziękujemy za poświęcony Uczniom czas i cieszymy się, że mamy w swoim zespole tak wspaniałych pedagogów.

W poniedziałek, 18.04.2023 r. odbyła się uroczystość podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2022/2023, podczas której nasi Laureaci otrzymali dyplomy, zaświadczenia i pamiątkowe złote medale.

Więcej informacji:

Uroczystość Podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2022/2023