ZASADY REKRUTACJI UCZNIÓW DO INNOWACYJNEJ KLASY CZWARTEJ „Biol-chem w 9-wiątce” SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 IM. ADOLFA DYGASIŃSKIEGO W KIELCACH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego w  Kielcach informuje, że rozpoczęły się zapisy do innowacyjnej klasy czwartej „Biol-chem w 9-wiątce”.

Do klasy przyjmowani są w pierwszej kolejności uczniowie zamieszkali w obwodzie naszej szkoły, na podstawie karty zgłoszenia dostarczonej przez rodziców/prawnych opiekunów (Karta zgłoszenia – dokument do pobrania poniżej). Kartę zgłoszenia należy dostarczyć do sekretariatu szkoły w terminie do 31 maja 2022 r. w godz. 7.00-15.00. W przypadku dużego zainteresowania klasą innowacyjną, uczniowie zostaną przyjęci do klasy na podstawie wyników testu wiedzy. Uczniowie spoza obwodu szkoły, mogą zostać przyjęci, na wniosek rodziców/prawnych opiekunów, jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami (Wniosek o przyjęcie – dokument do pobrania poniżej).

Załączniki: