🇺🇦🇵🇱🇺🇦🇵🇱 „Kochani – dziś dary ze szkoły zostały dostarczone do Społecznego Ośrodka w Lesku … zmiana na trasie … miało być Krościenko, ale w czasie transportu informacja o innym miejscu, które bardziej potrzebuje. Kochani pierwszy tydzień akcji a tyle darów. W was siła! ❤ Jesteście niesamowici! ❤🇺🇦. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, opiekunom, nauczycielom, pracownikom oraz Dyrekcji Szkoły za wielką pomoc i zaangażowanie w zbiórce, w której pośredniczy Fundacja Wsparcia i Rozwoju „Dobry Ruch”.

Ale to nie koniec działań, bo potrzeby są ogromne – i tym razem trochę inne. Dlatego zmieniamy profil zbiórki i jako podstawowe artykuły potrzebne są najpilniej:

– karimaty i śpiwory (nowe lub używane),

– nakolanniki, naramienniki,

– gogle noktowizyjne lub latarki tzw. czołówki (z bateriami!),

– środki opatrunkowe – najlepiej gotowe zestawy, tzw. apteczki,

– koce termiczne, leki przeciwbólowe.

Tym razem kurs do Lublina, a stamtąd rzeczy pojadą bezpośrednio do miejsc, gdzie toczą się walki. Jeśli oczywiście macie inne już zgromadzone produkty – też przynoście. Wszystko jest potrzebne tak naprawdę. Z rzeczy nowych szczególne zapotrzebowanie jest na bieliznę damską i dziecięcą w każdym rozmiarze i ilościach. Dziękujemy – i działamy dalej!” ❤🇺🇦❤🇵🇱