W dniach 12 i 14 marca odbyły się Mistrzostwa Kielc w pływaniu. Naszą szkołę reprezentował silny skład. W dniu 12 marca rywalizowali zawodnicy z klas trzecich i czwartych. Najlepszy wynik wśród dziewczynek zdobyła Nadia Bakalarz z klasy 3a, zajmując 20 miejsce w stylu dowolnym oraz 17 miejsce w stylu grzbietowym przy 60 startujących zawodniczkach. Pozostali reprezentanci klas trzecich naszej szkoły to: Blanka Wiatr kl. 3a, Hanna Jagiełło kl. 3b, Liliana Dudkowska kl 3c, Gabriela Pogorało kl. 3c, Kacper Florecki kl. 3b, Tymoteusz Kozłowski kl. 3b, Filip Futer kl. 3c, Tomasz Tomaszewski kl. 3c, Kacper Gajewski kl. 3c., Damazy Koryto kl. 3c.

W dniu 14 marca rywalizacja toczyła się wśród klas pierwszych i drugich. Nasi zawodnicy spisali się znakomicie. Jan Żurawski z klasy 2a dwukrotnie zajął 3 miejsce, w stylu dowolnym oraz grzbietowym! Amelia Cieślicka z klasy 2c zajęła 6 miejsce w stylu dowolnym oraz 5 miejsce w stylu grzbietowym! Jasiowi i Amelii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! Pozostali zawodnicy reprezentujący naszą szkołę to: Wiktoria Wałęka kl. 2b, Franciszek Suchenia kl.2b, Lena Gąsior kl. 2c, Tytus Kozłowski kl. 2c, Filip Woźniak kl. 2c, Antoni Wydrych kl.2c.

Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko, a poziom zawodów był na prawdę wysoki!!! Serdecznie wszystkim gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!!! 🙂