👩‍🎓👨‍🎓 Dwudziestu dwóch uczniów z klas IV – VI, wzięło udział w eliminacjach do XXI Międzyszkolnego Konkursu LiterackiegoNa Baśń Twórczą „Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się baśni, wij…” , organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5. Spośród zaangażowanych uczestników zostały wybrane trzy najlepsze prace w kategorii każdej klasy. Dziękujemy za tak ogromny odzew naszej młodzieży, za ich przepiękne prace, kreatywność a także poświęcony czas. Wszystkie baśnie dostępne są na korytarzu szkolnym, zachęcamy do czytania 📖 Laureaci konkursu:

🥇miejsca🏅Oliwia Durma kl. 4b 🏅Maksymilian Woźniak kl. 5b🏅Sonia Cecot kl. 6b

🥈miejsca 🏅Karolina Kowalska kl. 4a🏅Karol Nowak kl. 4a🏅Nikodem Cybulski kl. 4a 🏅Viviana Majer kl. 4b 🏅Nikodem Buda kl. 5b 🏅 Aleksandra Koruba kl. 5b🏅 Hanna Mądzik kl. 6b🏅 Kacper Więcek kl. 6c

🥉miejsca 🏅Bartosz Brzozowski kl. 4b🏅Stanisław Brzozowski kl. 6b

🏆 wyróżnienia 🏅Sebastian Sobecki kl. 4a🏅Kacper Wawreczko kl. 4a🏅Natasza Gładki kl. 5b 🏅Lena Kalicka kl. 5b 🏅Mateusz Rabiej kl. 5b🏅Damian Kurek kl. 5b🏅Eryk Dudek kl. 6a 🏅Maja Bielecka kl. 6b🏅Milena Musiał kl. 6c

Gratulacje! 👏👏👏