Po raz kolejny zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zorganizowaniu asortymentu do sprzedaży. 😊😉🥰 Uprzejmie prosimy o ozdoby wielkanocne oraz pyszne łakocie, którymi obdarowywaliście nas Państwo podczas poprzednich kiermaszów.

Ozdoby prosimy przynosić do sali nr 1, pani Agaty Foltyn lub paniTeresy Mider, natomiast blaszki z wypiekami 🍪🍰🥧 należy zostawić u Pani Intendentki, w dniu kiermaszu, z dopiskiem: imię i nazwisko ucznia oraz klasa.

Wszystkie środki zebrane podczas kiermaszu, zostaną przekazane na inicjatywy Rady Rodziców 👉😊