Święta Bożego Narodzenia 🎄to bez wątpienia niezwykły czas. Zawierają w sobie wszystko to, co kochamy najbardziej 💝– bliskość rodziny, odświętny, radosny nastrój, radość z dawania i otrzymywania. Boże Narodzenie to czas miłości, radości, dzielenia się tym wszystkim, co najlepsze w człowieku.

Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, w środę 21 grudnia uczniowie naszej szkoły zaprezentowali społeczności szkolnej Jasełka pt. „ Niesforna – klasa”. Młodzi aktorzy dali występ dla klas 0-4, oraz 5-8.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku… Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. 👏👏

Na koniec, po przedstawieniu, głos zabrała Pani Wicedyrektor Ewelina Kowalska, która pogratulowała uczniom i nauczycielom wspaniałego występu i doceniła wysiłek jaki włożyli w jego przygotowanie. Złożyła dzieciom życzenia oraz poprosiła, aby zostały one przekazane także rodzicom.