II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  „Bezpieczne Wakacje”

Informujemy, że już po raz II organizujemy Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  „Bezpieczne Wakacje”. Konkurs zostanie przeprowadzony za pośrednictwem szkół podstawowych wśród uczniów klas I – III i IV – VIII. Celem konkursu jest: promocja zasad bezpiecznego wypoczynku, rozwój umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży, wyłonienie prac, które najcelniej ukażą ideę konkursu.

Prace powinny być wykonane w następujących technikach plastycznych: pastele, farby plakatowe, farby akwarelowe, tempera, pisaki, na papierze typu brystol, w formacie A4.

Prace należy składać do 24 maja 2024 r. na adres: Szkoła Podstawowa nr 9  im. Adolfa Dygasińskiego w Kielcach, 25-120 Kielce ul. Dygasińskiego 6.

Regulamin konkursu oraz Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje” i na przetwarzanie danych osobowych w załączniku poniżej.

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.