W czwartkowy poranek uczniowie klas czwartych z paniami wychowawczyniami oraz panią Agnieszką i panią Anią wybrali się do Warszawy do Teatru Studio Buffo na spektakl pt. „Piotruś Pan”. 🎭🎭🎭

Na zbiórkę wszyscy stawili się punktualnie. W dobrych humorach wyruszyli w drogę. Podróż minęła w wesołej atmosferze. Nim się roześmiana gromada zorientowała była już w stolicy.

Z przejęciem czwartoklasiści zajmowali miejsca w teatrze. Wyczekiwali na trzeci dzwonek. Wreszcie przedstawienie się rozpoczęło. Z zapartym tchem, podziwiając grę młodych aktorów oraz efekty specjalne uczniowie poznawali historię tytułowego bohatera. A nawet zachęceni przez Piotrusia Pana razem z nim głośno śpiewali. Sympatię młodych widzów wzbudził również psi bohater.

Czas pełen wrażeń i emocji płynął szybko, za szybko. Spektakl dobieg końca, ale na uczniów klasy 4a oraz 4b czekała niespodzianka … pamiątkowe zdjęcie na scenie z aktorami.

Zatem pora na podsumowanie! Pierwsza wspólna wycieczka udała się fantastycznie. 😊😊😊