W minionym tygodniu Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 zorganizował ,,Białe lekcje” ⛷️⛷️⛷️

Zajęcia w ramach tych lekcji odbywały się na stoku narciarskim na Stadionie. Uczniowie dzięki nim mieli możliwość uczyć się i doskonalić jazdę na nartach. Była to dla nich wspaniała przygoda oraz alternatywa miłego, aktywnie spędzonego czasu z dala od multimediów, smartfonów i komputera.

Zajęcia pozwoliły uczniom poznać okolicę i walory turystyczne w pobliżu szkoły. 🌲🌲🌲 Przed zbliżającymi się feriami przypomniano uczniom zasady poruszania się po stoku oraz to jak bezpiecznie cieszyć się wypoczynkiem.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji, a uczniom za to, że tak licznie i aktywnie wzięli udział w zajęciach. 👍👏 Jeśli warunki pogodowe pozwolą to c.d.n…. 😊

Poniżej więcej zdjęć:

A tak wspaniale radzili sobie nasi uczniowie 🙂