Mistrzostwa Kielc w piłce siatkowej chłopców
16 czerwca reprezentacja szkoły wywalczyła złoto
w Mistrzostwach Kielc w piłce siatkowej chłopców ![]()
Chłopaki nie dali szans przeciwnikom ze szkół
Nr 1 (2:1)
Nr 13 (2:0)
Nr 5 (2:0)
Jesteśmy dumni, że tak piękna passa i tradycja szkolna w zawodach sportowych jest podtrzymana . Gratulacje ![]()
![]()






