Mistrzostwa Kielc w piłce siatkowej chłopców

16 czerwca reprezentacja szkoły wywalczyła złoto 🏆w Mistrzostwach Kielc w piłce siatkowej chłopców 👏

Chłopaki nie dali szans przeciwnikom ze szkół

🏐Nr 1 (2:1)

🏐Nr 13 (2:0)

🏐Nr 5 (2:0)

Jesteśmy dumni, że tak piękna passa i tradycja szkolna w zawodach sportowych jest podtrzymana . Gratulacje 👍🥇