Z kroniki klasy 3a – Zielona szkoła
W dniach 1–3 czerwca wszystkie dzieci z naszej klasy 3a uczestniczyły w Zielonej Szkole w Zakopanem. W wyjeździe towarzyszyły nam
Czytaj dalejW dniach 1–3 czerwca wszystkie dzieci z naszej klasy 3a uczestniczyły w Zielonej Szkole w Zakopanem. W wyjeździe towarzyszyły nam
Czytaj dalejWe wtorek 28 kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski pod hasłem ” Piękna nasza Polska cała”. W tym
Czytaj dalejW piątek 24 kwietnia mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z tatą naszego kolegi Wojtka, Panem Jakubem Janasem. Spotkanie dotyczyło
Czytaj dalejDnia 23 kwietnia w naszej klasie odbyło się spotkanie z dietetykiem panią Anita Krawczyk, mamą naszej koleżanki Laury. Rozmawialiśmy o
Czytaj dalejDziś 15 kwietnia o godz. 9.50 w Szkole Podstawowej nr 32 w Kielcach rozpoczął się finał Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczo –
Czytaj dalejW czwartek 9.04 mieliśmy okazję obejrzeć i wysłuchać ciekawej prezentacji, którą przygotował oraz przeprowadził uczeń naszej klasy Kacper Boksa. Dotyczyła
Czytaj dalej