Warsztaty klasy II d
21 kwietnia klasa II d uczestniczyła w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę. Celem warsztatów było rozwijanie u dzieci zdolności manualnych,
Czytaj dalej21 kwietnia klasa II d uczestniczyła w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę. Celem warsztatów było rozwijanie u dzieci zdolności manualnych,
Czytaj dalej22 kwietnia, w piękny bezchmurny poranek, klasy 8 wyruszyly na wyprawę skrajnosci… Zwiedzanie rozpoczęło się od przepięknej rezydencji magnackiej zywanej
Czytaj dalej23 KWIETNIA – obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH . To uroczystość obchodzona w ponad 100 krajach na
Czytaj dalejSzanowni Państwo! Wystartowała XIV edycja Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego! Po raz kolejny mieszkańcy mogą zdecydować, na co przeznaczyć część środków z
Czytaj dalej22 kwietnia w naszej szkole odbył się pokaz ekomody na czerwonym dywanie. Uczniowie z klas 1–3 zaprezentowali piękne stroje wykonane
Czytaj dalej