Z kroniki klasy 3a – Klasowy rajd na Łysicę
We wtorek 16 czerwca uczestniczyliśmy w wycieczce do Świętej Katarzyny. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Minerałów z przewodnikiem. O
Czytaj dalejWe wtorek 16 czerwca uczestniczyliśmy w wycieczce do Świętej Katarzyny. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Minerałów z przewodnikiem. O
Czytaj dalej12 czerwca uczniowie świetlicy szkolnej wzięli udział w najliczniejszej akcji czytelniczej w Polsce „ Jak NIE CZYTAM jak CZYTAM ”📚📖📚📖.
Czytaj dalejW dniu 11 czerwca dziewczynki z klas czwartych uczestniczyły w Mistrzostwach Kielc w mini siatkówce dziewcząt. Zawodniczki grały dwójkami. Był
Czytaj dalejUczniowie klasy 2d uczestniczyli w dwudniowej Zielonej Szkole w Górach Świętokrzyskich pod opieką pani Anny Potockiej oraz pani Moniki Kaczmarek.
Czytaj dalejInformujemy Państwa, że rozpoczęliśmy zapisy uczniów aktualnie uczęszczających do świetlicy szkolnej na nowy rok szkolny 2026/2027. Zapisy będą trwać od
Czytaj dalejW piątek, 12 czerwca, już po raz czwarty odbył się w naszej szkole festyn edukacyjno-prewencyjny „Bezpieczne Wakacje”. Wydarzenie zgromadziło licznych
Czytaj dalej