Mini siatkówka klas IV🏐😃
W dniu 11 czerwca dziewczynki z klas czwartych uczestniczyły w Mistrzostwach Kielc w mini siatkówce dziewcząt. Zawodniczki grały dwójkami. Był
Czytaj dalejW dniu 11 czerwca dziewczynki z klas czwartych uczestniczyły w Mistrzostwach Kielc w mini siatkówce dziewcząt. Zawodniczki grały dwójkami. Był
Czytaj dalejUczniowie klasy 2d uczestniczyli w dwudniowej Zielonej Szkole w Górach Świętokrzyskich pod opieką pani Anny Potockiej oraz pani Moniki Kaczmarek.
Czytaj dalejInformujemy Państwa, że rozpoczęliśmy zapisy uczniów aktualnie uczęszczających do świetlicy szkolnej na nowy rok szkolny 2026/2027. Zapisy będą trwać od
Czytaj dalejW piątek, 12 czerwca, już po raz czwarty odbył się w naszej szkole festyn edukacyjno-prewencyjny „Bezpieczne Wakacje”. Wydarzenie zgromadziło licznych
Czytaj dalejDzisiaj, w obecności Pani Dyrektor, oficjalnie wręczyliśmy wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Biologii OLIMPUS – Sesja Wiosenna. Gratulujemy wszystkim uczniom,
Czytaj dalej10 czerwca odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Historycznego poświęconego Konstytucji 3 Maja, przygotowanego przez nauczycieli historii.W konkursie wzięło udział
Czytaj dalej