Przedmiot Klasy i podręczniki
Wychowanie przedszkolne

Język angielski

„Bawię i uczę”. Podręcznik tradycyjny 4 częściowy i karty pracy rozwijające sprawność manualną, ćw. grafomotoryczne, ćw. matematyczne. W. Żaba – Żabińska, Wyd. MAC Edukacja.

„W świecie mojego Boga”, M. Piątek, Wyd. Jedność.

„Playtime B ‘’ Claire Selby Wyd. Oxford

Ćwiczeniówka: „Blaytime B Workbook” ,Claire Salby  Wyd. Oxford

Edukacja wczesnoszkolna

Klasy 1 ,2 , 3

Darmowy podręcznik  MEN  – informacje dotyczące podręcznika i ćwiczeniówki podane zostaną na początku września 2016 r.

Język angielski

Klasy 1, 2 , 3

Darmowy podręcznik MEN  -informacje dotyczące podręcznika i ćwiczeniówki podane zostaną na początku września 2016 r.

Klasy 4 i 5

Klasy 6

“Steps in English 3.  Student’s book”, T. Falla, P. A .Davies, P. Shipton, E. Palczak,

Wyd. Oxford University Press Polska Sp. Z o.o.  – podręcznik.“Steps in English 3. Workbook with Student’s CD”, P. Shipton, S. Wheeldon, Wyd. Oxford University Press Polska Sp. Z o.o.  – zeszyt ćwiczeń.

Język polski Klasy 4 i 5

Darmowy podręcznik MEN -informacje dotyczące podręcznika i ćwiczeniówki podane zostaną na początku września 2016 r.

„Między nami. Podręcznik do języka polskiego dla klasy 6 szkoły podstawowej”,

A. Łuczak, A. Murdzek, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe M. Dobrowolska Sp. j.

„Język polski 6 Między nami”. Zeszyt ćwiczeń. Część 1 i Cześć 2, A. Łuczak, A. Murdzek, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe M. Dobrowolska Sp. j.

Klasy 4 i 5

Klasy 6

„Wczoraj i dziś”. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla kl. 6, G. Wojciechowski,

Wyd. Nowa Era – podręcznik.

„Wczoraj i dziś” kl. 6, T. Maćkowski, Wyd. Nowa Era – ćwiczeniówka.

Plastyka Klasy 4 i 5

Darmowy podręcznik MEN  -informacje dotyczące podręcznika podane zostaną na początku września 2016 r.

„Plastyka. Lubię tworzyć”. Podręcznik. Klasa 6, W. Sygut, M.  Kwiecień,

Grupa Edukacyjna S.A.

„Plastyka. Lubię tworzyć”. Klasa 6, W. Sygut, M.  Kwiecień, Grupa Edukacyjna S.A -ćwiczeniówka.

Muzyka Klasy 4 i 5

Klasy 6

„Muzyczny świat”. Podręcznik. Klasa 5 (Biała okładka ze „skrzypkiem”), T. Wójcik,

Grupa Edukacyjna S.A.

Matematyka Klasy 4 i 5

Darmowy podręcznik MEN  -informacje dotyczące podręcznika i ćwiczeniówki podane zostaną na początku września 2016  r.

„Matematyka wokół nas”. Podręcznik dla szkoły podstawowej. Klasa 6, H. Lewicka,

M. Kowalczyk, Wyd. WSIP.

„Zeszyt ćwiczeń z dostępem do zasobów WSiPnet.pl, Szkoła Podstawowa kl. 6.

Część 1 i 2.”, H. Lewicka, M. Kowalczyk,  Wyd. WSIP.

Przyroda Klasa 4 i 5

Klasy 6

„Tajemnice przyrody”. Podręcznik dla klasy 6, F. Szlajfer, J. Stawarz, H. Kowalczyk,

Wyd. Nowa Era.

„Tajemnice przyrody”. Zeszyt  ćwiczeń, klasa 6, część 1 i 2, D. Marszał, M. Mochnacz, Wyd. Nowa Era.

Nowy Atlas. Przyroda „Świat wokół nas”, Wyd. Nowa Era.

Zajęcia komputerowe Klasy 4 i 5

Bez podręcznika .

Zajęcia techniczne Klasy 4 i 5

Bez podręcznika

Religia Klasy 1

„Żyjemy w Bożym świecie”, K. Mielnicki, Wyd. Jedność – podręcznik.

Klasy 2

„ Idziemy do Jezusa”, J.  Czerkawski, Wyd. Jedność – podręcznik + ćwiczeniówka.

Klasy 3

„Jezus jest z nami”, J.  Czerkawski, Wyd. Jedność – podręcznik + ćwiczeniówka.

Klasy 4

„Miejsca pełne Bogactw”, K. Mielnicki, Wyd. Jedność – podręcznik + ćwiczeniówka.

Klasy 5

„Spotkania uBOGAcające”, K.  Mielnicki, Wyd. Jedność.

Klasy 6

„Tajemnice BOGAtego życia”, .K.Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, Wyd. Jedność.

Wychowanie fizyczne Klasy 4,5,6

Bez podręcznika.