Serdecznie zapraszamy przyszłych uczniów kl. 0 i kl. 1 oraz ich rodziców na Dzień Otwarty w Naszej Szkole, który odbędzie się dn.16.03.2019 r. (sobota) w godzinach 10.00-12.00. Rodzice i dzieci będą mieli okazję: zapoznać się z kadrą pedagogiczną i rozkładem dnia oraz zwiedzić budynek szkoły i zerówki. W planach także gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej (prosimy o wyposażenie dzieci w obuwie sportowe na zmianę). Na zakończenie przewidziany poczęstunek. Zachęcamy rodziców do uczestnictwa w zajęciach razem z dziećmi. Doświadczenia minionych lat pokazują, że rodzice bawią się równie wesoło, jak ich dzieci. Istnieje również możliwość pozostawienia dziecka pod opieką nauczyciela.

Spotkanie to z pewnością ułatwi Państwu decyzję o zapisie  dziecka do naszej szkoły.

Zapraszamy!