Kochani – wakacje wakacjami – a w naszej szkole się dzieje. Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich szachistów do udziału w Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora SP nr 9. ♟♟♟👀♟♟♟Będzie to turniej, w którym możemy podwyższyć kategorie szachowe lub zdobyć nowe. Turniej rozpoczyna się o godz. 9.00, ale pamiętamy, że trzeba stawić się min. 30 minut wcześniej, aby potwierdzić udział. Turniej rozegrany zostanie w dwóch grupach:

grupa A: Turniej na kategorie III i II dla zawodników z kategorią minimum IV. Tempo gry – 60 minut na rozegranie całej partii. Na odprawie technicznej zostanie ogłoszony termin kolejnego zjazdu. Wpisowe 25,00 zł/zawodnika.

grupa B: Zawodnicy do 14 lat (ur. 2007 i młodsi) z kategorią V i bez kategorii. Odrębna klasyfikacja dziewcząt i chłopców. System szwajcarski na dystansie 7 rund. Tempo gry – 30 minut dla zawodnika. Możliwość uzyskania kategorii V i IV. Wpisowe 20,00zł/od zawodnika.

Dla najlepszych zawodników puchary, dyplomy, statuetki i wymarzone kategorie szachowe. Więcej informacji oraz zapisy – do piątku do godz. 18.00 na stronie: http://www.chessarbiter.com/turnieje.php lub pod numerem telefonu 502541696. Organizatorem turnieju jest Katolicki Międzyszkolny Klub Szachowy VICTORIA KOMPLEXBUD w Kielcach.

Serdecznie zapraszamy!!

P.S. Dla wszystkich uczestników przewidziane są drobne upominki 🙂