15 czerwca klasa 2c wraz z wychowawcą Dorotą Szwajcer-Galerą i Ireną Pawłowską odwiedziła mini Zoo „Leśne zacisze” w Lisowie. Podczas zwiedzania terenu uczniowie mieli okazję poznać około 100 gatunków zwierząt z 6 kontynentów świata. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zwierzęta afrykańskie i australijskie. Nic dziwnego… Dzień wcześniej w klasie prezentowane były najważniejsze informacje na temat kontynentu afrykańskiego. A przed nami tematyka dotycząca Australii. Na terenie mini zoo przywitały nas między innymi strusie afrykańskie, wielbłądy, emu, zebra, antylopy, bawół afrykański, surykatki, żółwie, lama, alpaka lemury, koczkodany, kangury, pieski preriowe, papużki, pawie, koczkodany, lew i wiele innych zwierząt. Oprócz zwiedzania uczniowie mieli czas na wspólną integrację podczas zabawy i spożycie kiełbaski z grilla. Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.