W połowie listopada uczniowie klasy 0 i kl. 1 b pod opieką p. Grażyny Romaniec i p. Moniki Kaczmarek byli na wycieczce w Fabryce Bombek w Miechowie.   Najpierw zwiedzili zakład produkcyjny i zobaczyli, jak wytwarza się bombki. Ze szklanych rurek rozgrzanych do wysokiej temperatury, pracownicy wydmuchiwali ozdoby o różnych kształtach. Potem srebrzono je, wycierano do sucha i lakierowano. Następnie panie dekorowały bombki. Później dzieci brały udział w warsztatach. Malowały szklane ozdoby według własnych inwencji. Powstały niepowtarzalne dzieła sztuki. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w przyzakładowym sklepiku. To niezwykłe urokliwe miejsce pełne wspaniałych ozdób choinkowych. Trudno zdecydować się i wybrać pamiątkę. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Dzieciaki opuściły fabrykę zachwycone i bogate o nowe doświadczenia.