🏆🥇🥈🥉🏅🎖👏👍💪Wielki SUKCES -mamy dwoje Laureatów i dwóch Finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2020/2021🏆🥇🥈🥉🏅🎖👏👍💪

Drodzy Państwo! Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że w tym roku szkolnym mamy aż dwoje LAUREATÓW i dwóch FINALISTÓW Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. TO WIELKI SUKCES! Duże brawa należą się Bartoszowi Dziubie z kl. 8a, który został Laureatem V Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki i w związku z tym jest zwolniony z Egzaminu Ósmoklasisty z tego przedmiotu. Bartka do konkursu przygotowywała mgr Małgorzata Ogłoza -Fisiak. Olbrzymi sukces osiągnęła też nasza najmłodsza uczestniczka konkurów przedmiotowych – Malwina Srokosz z kl. 6b, która to została Laureatką VIII Wojewódzkiego Konkurs z Języka Angielskiego, plasując się na 4 miejscu w województwie. To wielki osiągnięcie dla szóstoklasistki, tym bardziej, że w gronie Laureatów znajdują się wyłącznie siódmo- i ósmoklasiści. Malwinę do konkursu przygotowywała mgr Agata Włosińska. Na uwagę zasługują również nasi Finaliści – Jakub Sierczyński i Maks Boszczyk z kl. 8b. Kuba został finalistą w II Wojewódzkim Konkursie z Fizyki, a przygotowywał Go do konkursu mgr Karol Wołczyk. Maks został finalistą II Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki i przygotowywany był przez mgr Grzegorza Feledyna. Wszystkim Laureatom i Finalistom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów, a Nauczycielom bardzo, bardzo dziękujemy za poświęcony Uczniom czas.

Informujemy, że zaświadczenia, dyplomy Laureatów, zaświadczenia Finalistów oraz podziękowania dla Pań czekają do odbioru w sekretariacie szkoły.