W piątek 13 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów z naszego gimnazjum. Organizatorem byli nauczyciele wychowania fizycznego uczący w gimnazjum. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym. W tym dniu w imprezie wzięło udział 48 uczniów z naszej szkoły, grający w poszczególnych zespołach – galeria zdjęć:

„Nindże Czarodzieje”

Kamil Sowiński, Monika Iwańska, Maja Czekaj, Krzysiek Pawelec, Ada Pawelec, Michał Pożoga, Hubert Mojeścik.

„Pinokio Team”

Ola Kisiel, Ada Klank, Patrycja Kozłowska, Weronika Krawczyk, Daria Meresińska, Bartosz Palacz, Marcin Grzela, Mateusz Kamiński.

„Szalone Gimbuski”

Ola Turek, Patryk Sławiński, Ola Kotlarska, Ola Majcherczyk, Paulina Pańszczyk, Krzysiek Sarna, Krzysiek Kita.

„Miszcze”

Karolina Wrzosek, Sandra Połeć,Ola Szczerbaty, Karolina Radomska, Natalia Król, Piotr Kaszuba, Mateusz Pedrycz, Emilia Parkita.

„ Riot”

Kuchniak Piotr, Brzeziński Piotr, Siuda Jakub, Chyc Kamil, Stępień Michał, Czarnecki Marek, Wolak Paweł.

„Świnki”

Kłosińska Paulina, Szkuta Gabriela, Podgajna Weronika, Kubicka Klaudia, Jabłoński Bartek, Pękalska Natalia.

Wygraną w całym turnieju zanotował zespół „MISZCZE”.

2 miejsce –Nindże Czarodzieje

3 miejsce – Pinokio Team

4 miejsce –„ Riot”

5 miejsce – „Szalone Gimbuski”

6 miejsce – „Świnki”

Zwycięska Drużyna otrzymała puchar, drużyny od miejsca 1-3 medale, a ponieważ niedawno był Mikołaj to wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze!

Dziękujemy Radzie Rodziców i Pani Dyrektor przy ZSO Nr 26 za wsparcie finansowe w organizacji turnieju.

Rafał Kruk, Lucyna Adamczyk