W piątek 17 sierpnia  2019 r. odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego  Igora Bieńka – ucznia klasy 8a  Szkoły Podstawowej nr 9 im. A. Dygasińskiego w Kielcach.

Na ostatnim pożegnaniu zgromadziły się tłumy ludzi. Byli wśród nich pogrążeni w bólu rodzice, rodzina i krewni, księża katecheci, nauczyciele, koledzy i koleżanki ze szkoły, sąsiedzi i okoliczni mieszkańcy, których poruszyła tragiczna  śmierć  Igora. Wszyscy pogrążeni byli w głębokim żalu i zadumie.  Jego nagła śmierć, to nieodżałowana strata dla wszystkich, którzy Go znali i kochali. Brak słów, by wyrazić smutek i ogromną pustkę. jaką po Nim odczuwamy.

Igor pozostanie w naszej pamięci i sercu jako wspaniały przyjaciel, świetny kolega, wzorowy  uczeń oraz przemiły, młody człowiek.