samorzadW październiku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Przewodniczącą SU została Karolina Maj z klasy III A. Drugie miejsce zajął Bartosz Sapa z klasy

III B, który będzie pełnił funkcję zastępcy.

Zostały przydzielone sekcje oraz określono zadania każdej z nich.

Przewodniczący sekcji to:

– sekcja porządkowa : Tomasz Orkisz , Jakub Obara

– sekcja dekoracyjna: Klaudia Jurecka

– sekcja redakcyjna: Karolina Maj

Opiekun wolontariatu: pani Magdalena Jędryka

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: pani Katarzyna Milewska

MAM TALENT

01.06.2017r. Samorząd Uczniowski zorganizował ” Mam Talent”. Konkurs został skierowany do uczniów klas 4-6 SP (kat.I) oraz  I-III (II kat.) Gimnazjum.

Jury w składzie pani Dyrektor E. Dudała, pani K. Milewska- opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz Karolina Maj – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przedstawiło następujące wyniki :

I kategoria kl. 4-6

I miejsce  – Aleksandra Gawryjołek kl.6b

II miejsce – zespół Black Girls- Tokarz Oliwia, Demiańczuk Nadia, Małkowska Julia oraz Obara Julia kl.5a

II kategoria

I miejsce ex aequo -Ula Pedrycz i Karolina Lis III b oraz Bartosz Chudzicki z klasy II b

II miejsce – Paulina Borkowska II b

Wszystkim serdecznie gratulujemy;)

DZIEŃ PLAŻOWICZA

31 maja 2017r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Plażowicza. Zadaniem uczniów było przebranie się tak , jakby szli na plażę. Mile widziane były zwiewne sukienki, koszule hawajskie,  kapelusze, okulary przeciwsłoneczne, ręczniki plażowe, naszyjniki z kwiatów oraz klapki- galeria zdjęć

DZIEŃ ELEGANTA

Samorząd Uczniowski 27.04.2017r. zorganizował  Dzień Eleganta – galeria zdjęć

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnych spotkań w gronie najbliższych , smacznego święconego jajka oraz mokrego Dyngusa życzy

Samorząd Uczniowski .

WALENTYNKI

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Uczennice klasy III A roznosiły liściki, kartki oraz kolorowe serduszka.

BAL KARNAWAŁOWY

15.02.17 odbyła się zabawa karnawałowa dla najmłodszych uczniów. Przybyli na nią piraci, księżniczki a nawet czarownice. Do zabawy zachęcały panie animatorki. Po południu uczniowie klas 4-6 również świetnie się bawili. Klasy siłowały się w przeciąganiu liny. Samorząd Uczniowski wręczył dwie korony – królowej oraz króla. 16.02.17 bawili się uczniowie klas I-III Gimnazjum.

Wyniki KONKURSU

W grudniu Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na „Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”.

Uczestnicy konkursu mieli wykonać jedną kartkę świąteczną, dowolnie wybranymi przez siebie technikami plastycznymi.

A oto wyniki :

I miejsce –  Natalia Snopek kl. II A

II miejsce – Inga Rajch kl. II A

III miejsce – Aleksander Majer kl. I A

Gratulujemy!

Zapraszamy do  udziału w kolejnych konkursach.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia ,

rodzinnego ciepła, radości oraz odpoczynku od codziennych trosk .

Samych pogodnych dni w nadchodzącym Nowym Roku 2017-

Życzy Samorząd Uczniowski.

Akcja „Góra Grosza”

Nasza szkoła wzięła udział w siedemnastej edycji Góry Grosza, akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Nasza szkoła zebrała 351,79 zł.

Dziękujemy za każdą drobną monetę.

Więcej informacji o akcji „Góra Grosza ” pod adresem:  http://towarzystwonaszdom.pl/xvii-edycja/#6-Góra Grosza w 5 krokach

SZKOLNE MIKOŁAJKI

mikolajki

6 grudnia w naszej szkole panował wyjątkowy  nastrój . Mikołajowe czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej. Było dużo radości, uśmiechów , prezentów oraz słodkich upominków.

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

mis

25 listopada 2016r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ten dzień ustanowiono dokładnie w 100- ną rocznicę powstania maskotki- w 2002r. Każdy uczeń, który przyniósł misia do szkoły nie był pytany.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

andrzejki

23 listopada odbyła się dyskoteka dla klas 4-6. Frekwencja dopisała. Dzień później bawili się uczniowie klas I-III gimnazjum. Nasz DJ zadbał, aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów. Dzięki temu zabawa była udana, wszyscy wspaniale się bawili do samego końca. Uczniowie klasy II B zorganizowali otrzęsiny dla klas pierwszych. Pierwszoklasiści zostali poddani różnym zadaniom m.in. jedli cytrynę, wspólnie tańczyli oraz próbowali tajemniczych składników.

galeria zdjęć

szczesliwy-numerekCodziennie rano uczniowie naszej szkoły losują „Szczęśliwy numerek.” Uczeń, którego numer wylosowano zwolniony jest z odpowiedzi ustnej

belgijkaJeden raz w miesiącu na długich przerwach , uczniowie naszej szkoły tańczą „Belgijkę”. „Belgijka” to wspaniały taniec integracyjny, przy którym można się świetnie bawić. Zapraszamy do wspólnej zabawy .