W związku z informacją podaną w czasie konferencji prasowej przez Ministra Edukacji Narodowej pana Dariusza Piontkowskiego informujemy, że w dniach 12 i 13 III 2020 r. zawieszone są zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. W sytuacji wyjątkowej szkoła zapewni w tych dniach zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej.

Od 16 III do 25 III 2020 r. szkoła zostanie zamknięta. Przypominam Państwu o możliwości skorzystania z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Bardzo prosimy Państwa o śledzenie informacji, które będziemy na bieżąco przekazywać droga elektroniczną.

Informujemy również, że w dniach 12 do 25 marca zawieszone jest także wydawanie obiadów w stołówce szkolnej. Płatności za niewykorzystane obiady będą automatycznie przeniesione na następny miesiąc.