23 września naszą szkołę odwiedzili znamienici goście. Wśród nich znaleźli się Pani Ewelina Gładki, Pan Jakub Heciak oraz Grono Studentów Politechniki Świętokrzyskiej. Gościem honorowym był Zastępca Prezydenta Kielc – Pan Maricin Chłodnicki – Wiceprezydent Kielc. Wszystko za sprawą konkursu pt.: „Nowa Przestrzeń w Edukacji”. W ramach konkursu studenci wykonali projekty zagospodarowania miejsca wokół szkoły (w tym: hali, terenu zielonego i ogródka rekreacyjno-jadalnego). Wszystkie projekty były bardzo pomysłowe, nowoczesne i funkcjonalne, ale najlepszy okazał się ten wykonamy przez Panie: Paulinę Kościarz, Anetę Kopkę i Aleksandrę Pilszak👏🏆🎖Wszystkim młodym architektom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wielu sukcesów w przyszłej pracy zawodowej. Pomysłodawczyni konkursu-Pani Ewelinie Gładki dziękujemy za wsparcie i kreatywność, a Państwu: Magdalenie Wojnowskiej-Heciak i Jakubowi Heciakowi serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji tego projektu 😊💐👍. Panu Prezydentowi gorąco dziękujemy za przybycie, wręczenie nagród zdolnym Studentom oraz miłą pogawędkę 😊😊😊.Teraz już tylko pozostaje nam czekać na realizację projektu. Już nie możemy się doczekać tej świetnej altanki, dzięki której lekcje będą mogły odbywać się na zewnątrz, pachnących kwiatów i smacznych owoców, które Uczniowie będą sadzić samodzielnie, przepięknej roślinności,a przede wszystkim nowoczesnej i funkcjonalnej hali sportowej 😊🌳🌲🌻⚽️🏀👍.