15 października 2018 r. uczeń naszej szkoły – Aleksander Majer (kl. IIIA gimnazjum) wziął udział w inauguracyjnej sesji Młodzieżowej Rady Miasta Kielce, która odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Aleksander został wybrany na radnego z naszej szkoły podczas wyborów, które odbyły się 27 września tego roku. Młodzi radni złożyli ślubowanie oraz wzięli udział w głosowaniach, między innymi nad wyborem przewodniczącego i wiceprzewodniczących. W niecodziennych obradach uczestniczyli także przedstawiciele władz miasta Kielce – p. Prezydent Wojciech Lubawski oraz obecny przewodniczący Rady Miasta p. Dariusz Kozak. Olkowi gratulujemy wyboru oraz życzymy powodzenia i owocnej pracy w nowo powstałej radzie!