We wtorek 25 lutego na pływalni FOKA w Kielcach odbyły się MISTRZOSTWA KIELC W PŁYWANIU. W zawodach wzięło udział prawie 150 uczniów z klas III i IV szkół podstawowych. Nasza szkołę reprezentowało w sumie ośmioro dzieci: Antonina Wołoszyn, Liliana Rębosz, Kaja Rowińska, Julia Krzysztofik, Julia Wójcik, Filip Młynek i Oskar Białek z klasy 3b oraz Małgorzata Góźdź z klasy IV b. Opiekę podczas zawodów sprawowała p. Paulina Ludwinek. Małgosia Góźdź od roku trenuje triatlon w klubie ” Akwedukt ” w Kielcach, zaś uczniowie klasy 3b od września tego roku szkolnego regularnie uczęszczają na naukę pływania w ramach lekcji wf . Wszyscy zawodnicy startowali w konkurencjach indywidualnych: 50 m stylem dowolnym oraz 50 m stylem grzbietowym. Najwyższe miejsce wśród naszych reprezentantów osiągnęła Tosia Wołoszyn, która płynąc 50 m stylem dowolnym zajęła czwarte miejsce !!! Wszystkim uczniom należą się ogromne gratulacje !!!