Dzień 6 grudnia był w naszej szkole bardzo wesołym dniem. „Nasz” Mikołaj miał tego dnia pełne ręce roboty! Odwiedził naszych milusińskich w klasach i obdarował wszyskie dzieci prezentami. Wizyta Św. Mikołaja dostarczyła dzieciom wiele radości! Ale to nie był koniec atrakcji ….. Nasz wspaniały Samorząd Uczniowski w czasie długich przerw zorganizował dla naszych wychowanków wspólne pisanie najdłuższej kartki świątecznej. Dzieci ochoczo przystąpiły do pracy! Pomysłów nie brakowało! Do wspólnego rysowania dołączyli również Pan i Pani Dyrektor oraz nauczyciele naszej szkoły. Przez cały dzień można było również zrobić sobie zdjęcie przybierając postać wesołego bałwanka, dostojnego Św. Mikołaja lub nietoperza! To był dla wszystkich bardzo radosny dzień!