W dniu 20 grudnia 2017 roku odbył się w naszej szkole jak co roku Mikołajkowy Konkurs Piosenki Angielskiej dla klas 1-7. Dzieci oceniane były pod względem poprawności językowej, melodii oraz ogólnego wrażenia.

W kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce zajęli Kuba Ściegienny oraz Kacper Snopek z klasy 2a, drugie miejsce Małgorzata Gózdz z klasy 2b, trzecie miejsce Magdalena Obara z klasy 2b, a czwarte miejsce Gabrysia Dziuba, Pola Bera, Natalia Rogóż z klasy 1a.

Wyróżnienia zdobyli:  Urszula Rzadkowska klasa 1a, Joanna Ciosk 1a, Antonina Wołoszyn, Zuzia Nowak 1b, Lena Wieczorek, Zuzia Zych, Weronika Pazera, Marysia Nowak 2a, Amelia Wiatr, Zosia Bracik 2a, Klaudia Dziewięcka 3a, Bartek Bracik 3a, Julia Kowal 3b,Patrycja Broniś 3b.

W kategorii klas 4-7  I miejsce zdobyła Maja Walczak klasa 5b, II miejsce Aleksandra Gawryjołek 7b , III miejsce Natalia Turek 4b, IV miejsce Lena Grabska 4b.

Wyróżnienia: Zuzia Pluszczyńska 7a, Maja Marcinkowska 5b oraz Małgorzata Jurczak 6a.