Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach organizuje zbiórkę dla jednej ze swoich uczennic Karolinki.

Karolinka, od urodzenia zmaga się z glikogenozą – chorobą, która utrudnia codzienne sprawne funkcjonowanie. Pomimo wielu przeciwności Karolinka jest radosną, pełną życia dziewczynką.

Każdy z nas w tym szczególnym czasie może sprawić, by jej radość wzrastała. Potrzeba tak niewiele… Spełnić jej marzenia; te o wsparciu leczenia, kilku grach edukacyjnych, klockach lego i zabawkach – jak sama prosi – także dla jej brata.

My też dołączmy się do akcji i zostańmy Świętym Mikołajem!

Od najbliższego poniedziałku w sekretariacie szkoły będzie można zostawić drobny upominek bądź składać  dobrowolne datki do puszki, które będą przeznaczone na realizację marzeń Karolinki – marzeń tych całkiem przyziemnych.

Gorąco apelujemy o wsparcie tej szczególnej inicjatywy!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 9

wraz z Wolontariatem