Klasowy Dzień Chłopaka , który w całości przygotowały i poprowadziły nasze dziewczyny wypadł rewelacyjnie !!! Po krótkim powitaniu, życzeniach i odśpiewaniu gromkiego 100 lat, rozpoczęły się różnorodne konkurencje dla chłopców.

Jedną z trudniejszych okazało się zrobienie koleżance kucyka. Tę konkurencję bezsprzecznie wygrał Kuba Redlica, choć inni zawodnicy też sobie poradzili . Innym zadaniem było zrobienie szpagatu tureckiego :)) Jak widać Maciek i Franek bardzo się starali. Kolejna konkurencja polegała na tym , że jeden chłopiec opisywał wybraną koleżankę, a drugi musiał zgadywać o kogo chodzi. Z zamkniętymi oczami 🙂  Mnóstwo emocji wzbudziła ” Zagadkownica” czyli zabawa, w której chłopcy musieli nazwać przedmioty gospodarstwa domowego lub powiedzieć do czego one służą, a dzięki pytaniom z serii TAK/NIE mogliśmy się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o naszych kolegach. 

Zanim wszyscy zasiedli do ciepłej pizzy, każdy uczestnik tej klasowej imprezy otrzymał upominek. Dodatkowo chłopcy dostali  przygotowane przez koleżanki laurki oraz MEDALE dla SUPER CHŁOPAKA.  

Galeria zdjęć