LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Rok 2018/2019

Wojewódzki Konkurs Biblioteczny „Mój ex libris”

II miejsce

Adam Bilski kl. III A

Opiekunowie:

Mgr Teresa Mider

Mgr Ewelina Kowalska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Finalista:

Aleksandra Cieśla kl.III A

Opiekun:

Mgr Dorota Piazdecka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Finalista:

Narek Baghdasaryan kl. III B

Opiekun:

Mgr Małgorzata Ogłoza – Fisiak

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Finalista:

 Dorian Piwnik kl. III B

Opiekun:

Mgr Grzegorz Feledyn

Rok 2017/18

Wojewódzki Konkurs  Języka Angielskiego

Laureat:

 Sebastian Chachulski  kl. III B

Opiekun:

Mgr Agata Włosińska

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Finalista:

 Klaudia Jurecka kl. III B

Opiekun:

Mgr Anna Hajduk

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Finalista:

 Natalia Barańska kl. III A

Opiekun:

Mgr Anna Hajduk

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Finalista:

 Jakub Brzoza kl. III A

Opiekun:

Mgr Anna Hajduk

Wojewódzki Konkurs  Języka Angielskiego

Finalista:

 Maurycy Włosek kl. III A

Opiekun:

Mgr Agata Włosińska

Wojewódzki Konkurs Geograficzy

Finalista:

 Klaudia Jurecka kl. III B

Opiekun:

Mgr Dorota Piazdecka

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Finalista:

 Tomasz Orkisz kl. III B

Opiekun:

Mgr Grzegorz Feledyn


LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

– Rok szkolny 2016/2017

Wojewódzki Konkurs Matematyczny                                                                                                      Finaliści: Urszula Pedrycz kl. III B, Jan Krokos kl. III B                                                                   Opiekun: mgr Danuta Herda-Śmigaj

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny                                                                                                       Finalista: Tomasz Orkisz kl. II B                                                                                                              Opiekun: mgr Grzegorz Feledyn

Wojewódzki Konkurs Biologiczny                                                                                                           Finalista: Mateusz Szczepaniak kl. IIIB                                                                                                  Opiekun: mgr Dorota Hurkała

Wojewódzki Konkurs Fizyczny                                                                                                               Finalista: Jan Krokos kl. III B                                                                                                                  Opiekun: mgr Anna Hajduk

Wojewódzki Konkurs Literacki                                                                                                               Wyróżnienie: Monika Iwanicka kl. II B                                                                                                 Opiekun: mgr Agnieszka Wilk

– Rok szkolny 2015/2016

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:         Finalista:  Jędrzej Sarna kl. III C                          Opiekun:  mgr Małgorzata Ogłoza-Fisiak Wojewódzki Konkurs Biologiczny:               Finalistka: Hanna Wiśniewska  kl. IIIA                Opiekun: mgr Dorota Hurkała
Wojewódzki Konkurs Informatyczny:                                                                                                     Laureat: Mikołaj Przenzak kl. IIA                                                                                                                      Opiekun: mgr Grzegorz Feledyn

XII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny                                                                                                   Finalista: Mikołaj Przenzak kl. II A                                                                                                                  Opiekun: mgr Agnieszka Wilk

– Rok szkolny 2014/2015

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego                                                                                                Laureat: Adrianna Obara kl. III A                                                                                                                    Opiekun: mgr Ilona Kwiatkowska-Dziwosz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.”Bezpieczeństwo i rozwaga, tego każdy od Ciebie wymaga”.

Joanna Ochocka kl. IIA – II miejsce

Julia Lech kl. IIC – III miejsce

Opiekun: mgr Jolanta Szymak

– Rok szkolny 2013/2014

Konkurs Fizyczny:                                                   Finalista:  Piotr Brzeziński kl. III A                         Opiekun:  mgr Anna Hajduk Konkurs Biologiczny:                                         Finaliści: Aleksandra Walaszczyk. III B                                Maja Lelas kl. IIIB                              Opiekun: mgr Dorota Hurkała
Konkurs Matematyczny:                                                                                                                                 Finalista: Maciej Bocian kl. III B                                                                                                       Opiekun: mgr Danuta Herda-Śmigaj

Rok szkolny 2012/2013

Konkurs Języka Niemieckiego:                             

Laureat:Anna Januszek kl. III A

Opiekun:  mgr Magdalena Jędryka

Konkurs Matematyczny:                                   Laureat: Łukasz Pióro kl. III B

Opiekun: mgr Małgorzata Ogłoza-Fisiak

Konkurs Historyczny:                                             Laureat: Wojciech Kawalec kl. III B

Opiekun: mgr Renata Długosz

Konkurs

Języka Angielskiego                               

Laureat: Anna Januszek kl. III A

Opiekun: mgr Agata Włosińska

Konkurs Fizyczny                                                   Finaliści:  Joanna Mucha, Wojciech Lewitowicz kl.IIIA

Opiekun: mgr Anna Hajduk

Konkurs Matematyczny                                          Finalista: Wojciech Lewitowicz kl. III A

Opiekun: mgr Małgorzata Ogłoza-Fisiak

Konkurs Chemiczny                                                Finalista: Łukasz Pióro kl. III B

Opiekun: mgr Dorota Hurkała

Konkurs Historyczny                                              Finalista: Łukasz Pióro kl. III B

Opiekun: mgr Renata Długosz

Rok szkolny 2011/2012

Konkurs Fizyczny:                                                                                                                                  Laureat:  Łukasz Pióro kl. II B

Opiekun: mgr Anna Hajduk

Konkurs

Języka Angielskiego                               

Finalista: Łukasz Pióro kl. III B

Opiekun: mgr Agata Włosińska

Konkurs

Języka Angielskiego                               

Finalista: Anna Januszek kl. III B

Opiekun: mgr Agata Włosińska

Konkurs Biologiczny                                                                                                                               Finalista: Aleksandra Ryk kl. III A

Opiekun: mgr Magdalena Jędryka

Rok szkolny 2010/2011

Konkurs Informatyczny:                                        Laureat:   Łukasz Pióro kl. I B                                  Opiekun:  mgr Grzegorz Feledyn Konkurs Języka Rosyjskiego                                

Laureat:  Róża Avdalyan

Konkurs Fizyczny                                                   Finalista: Zofia Włodarczyk kl. III A

Opiekun: mgr Anna Hajduk

Konkurs Informatyczny                                          Finalista: Paweł Chłond kl. III B

Opiekun: mgr Grzegorz Feledyn

Konkurs Historyczny                                                                                                                               Finalista: Wojciech Armata kl. III A

Opiekun: mgr Renata Długosz

Rok szkolny 2009/2010

Konkurs Geograficzny                                            Finalista: Michał Jędryka kl. III A

Opiekun: mgr Elżbieta Kolarska

Konkurs Informatyczny                                          Finalista: Jarosław Meresiński kl. III B

Opiekun: mgr Grzegorz Feledyn

Konkurs

Języka Angielskiego                                                                                                               

Finalista: Mikołaj Włosek kl. III B

Opiekun: mgr Agata Włosińska

Rok szkolny 2008/2009

Konkurs Fizyczny                                                   Finalista: Michał Purski kl. III B

Opiekun: mgr Anna Hajduk

Konkurs Informatyczny                                         Finalista: Michał Purski kl. III B

Opiekun: mgr Grzegorz Feledyn

Konkurs Języka Angielskiego                                                                                                                Finalista: Aleksandra Majchrzak kl. III B

Opiekun: mgr Edyta Moskal