Drodzy Państwo!

Przypominamy,że do 10 kwietnia 2020 r. szkoła jest zamknięta. Wszystkie sprawy proszę załatwiać za pośrednictwem telefonu: 413676793 lub e-maila: sp9@sp9.kielce.eu

Zgodnie z zapisami rozporządzeń od 25 marca 2020 r. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. O szczegółach będziemy Państwa informować za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Zwracamy się do Rodziców i Uczniów z apelem o bardzo odpowiedzialne przestrzeganie zasad dotyczących zapobieganiu zarażania się. Zalecamy, aby dzieci nie wychodziły z domu, nie spotykały się z rówieśnikami, ponieważ w bardzo łatwy sposób mogą zarazić siebie i innych. Zdrowie i życie jest najważniejsze, dlatego apelujemy o rozwagę i mądrość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.