16 stycznia klasa 5c obejrzała musical pt. ”Piotruś Pan“ w teatrze Buffo w Warszawie. Był to spektakl na najwyższym artystycznym poziomie, jednocześnie przystępny i mądry. Powyższy występ był wielką frajdą dla naszych dzieciaków. Mogli podziwiać między innymi latających nad sceną i widownią młodych aktorów. Byliśmi zachwyceni scenografią, czarodziejską wyspą oraz pirackim statkiem. Znakomicie zagrał i „zaszczekał” piękny golden retriever Tabasco vel Nana, który swym urokiem przyciągał uwagę dzieci. Przez te 130 minut, byliśmy w świecie wyobraźni, zapomnieliśmy na chwilę o dorosłej racjonalności na rzecz baśniowej krainy Niebywalencji. A na koniec, po obejrzeniu spektaklu, mogliśmy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z aktorami, porozmawiać i podziękować, wręczając im cukierki, z których bardzo się ucieszyli.