Szanowni Państwo!
W związku ze sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, Prezydent Miasta Kielce podjął decyzję o kolejnej zmianie terminu dostarczania wydrukowanych i podpisanych wniosków w naborze do przedszkoli. Logowanie odbywać się będzie we wcześniej wskazanym terminie (tj. od 19.03.2020r. do 27.03.2020r. do godz. 15:00), natomiast dostarczenie do szkoły wydrukowanych i podpisanych wniosków odbywać się będzie w ciągu 7 dni roboczych, począwszy od pierwszego dnia następującego po dniu wznowienia zajęć w szkole. Ze względu na sytuację, rodzice dzieci posiadających opinię o odroczeniu od obowiązku szkolnego muszą sami zalogować się przez system, a w chwili dostarczania dokumentów muszą przedłożyć stosowny dokument w tej sprawie.