W poniedziałkowy wieczór 22 stycznia uczniowie klasy 4 „b” urządzili swoim najbliższym miłą niespodziankę. Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka zaprosili swoje rodziny do wspólnego kolędowania.

Na głównym korytarzu naszej szkoły zapanowała wielopokoleniowa rodzinna atmosfera.  Przejęci, odświętnie ubrani czwartoklasiści punktualnie rozpoczęli swój „koncert” kolęd i pastorałek. Ala i Jakub – w roli prowadzących – zaprezentowali gościom krótką historię pieśni bożonarodzeniowych. Chłopcy i dziewczynki głośno, radośnie śpiewali kolędy, zachęcając wszystkich do wspólnego kolędowania. Nie zabrakło utworów wykonywanych na flecie – te zaprezentowały Marysia, Lena i Zuzia.

Na zakończenie spotkania każda Babcia i każdy Dziadziuś otrzymali słodkie buziaki od swoich wnuczków.