Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i wszyscy Ci, którzy chcą wesprzeć naszą inicjatywę.

Nasza szkoła, chcąc poprawić warunki sanitarne oraz popularyzować wiedzę w zakresie higieny wśród uczniów, wzięła udział w programie „Wzorowa łazienka”.

Bardzo prosimy o Wasze głosy.

1 GŁOSOWANIE = 1 PUNKT

Wystarczy wejść na stronę: https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/12054

Kliknąć: Oddaj głos, następnie wpisać swój adres e-mailowy i wpisać kod, który zostanie przesłany na wskazanego maila.

Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę.
Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby.

PUNKTY Z PARAGONEM

1 PARAGON = 20 PUNKTÓW

Dodatkowo  oddając jeden głos można przyznać szkole jednorazowo 20 punktów. Wystarczy, że kupi się dowolny produkt marki Domestos, zachowa się paragon, wejdzie na stronę w sekcji „Głosuj”, poda dane z paragonu oraz załączy jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu, szkole  zostanie przyznanych 20 punktów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon, to 20 punktów dla naszej szkoły.

PUNKTY Z GRY

100 PUNKTÓW W GRZE = 1 PUNKT

Zdobywanie głosów z gry odbywa się poprzez aplikację mobilną dostępną na telefony komórkowe z systemem android i iOS. Aby oddać Głos za pomocą gry, należy pobrać aplikację na swój telefon, wybrać w niej zarejestrowaną szkołę, na którą chce się oddać Głos, i zagrać w grę. Każde 100 punktów zdobyte w grze to 1 Punkt dla  naszej szkoły.

Liczymy na Was!