Pragniemy przedstawić wyniki Pierwszego Międzyszkolnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych pt. „Dzisiaj w Betlejem”. Konkurs został przeprowadzony w naszej szkole w formule on-line dla uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Kielce.

W konkursie wzięło udział 16 wokalistów oraz jeden zespół. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, a przede wszystkim wsparli dzisiejszy XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego akredytacja zostaje w całości przekazana na rzecz Fundacji .

W pierwszej kategorii klas 0-3 nagrody otrzymali:

I miejsce: Liliana Grudzień

II miejsce: Lena Mojecka

III miejsce: Pola Łakomiec

Wyróżnienie przyznano: Adzie Tamborskiej oraz zespołowi z klasy 1c SP nr 32

W kategorii drugiej klas 4-8 nagrodzeni zostali:

I miejsce: Sandra Grabowska

II miejsce: Nikola Redlica

III miejsce: Szymon Ratuski

Bardzo DZIĘKUJEMY wszystkim nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci oraz GRATULUJEMY samym bohaterom ,którzy stanęli na wysokości zadania i wzięli udział w konkursie

Wszystkich laureatów zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu szkoły od 07.02.2022r

Za rok również zapraszamy do wspólnej zabawy 🙂