Dnia 29 października w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie „Bezpieczniej nad wodą”, połączona z debatą o bezpieczeństwie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Straży Pożarnej, WOPR–u, Policji, Pogotowia Ratunkowego, Kuratorium Oświaty oraz władz miasta Kielce, nagrodzeni w konkursie oraz uczniowie. Nasza szkoła była współorganizatorem tej akcji. Oprócz wręczenia nagród dzieci uczestniczyły w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich, między innymi w konkursach, które miały na celu edukowanie i podnoszenie świadomości w temacie „Bezpieczniej nad wodą w Kielcach i powiecie kieleckim”. Wśród nagrodzonych w konkusie znaleźli się także uczniowie SP 9 – Piotr Bilski z klasy 7a oraz Małgorzata Góźdź z klasy 4b. Zwycięzcom gratulujemy a organizatorom dziękujemy za wspaniałą lekcję i zabawę!