Trwa europejski tydzień sportu. W ramach tej akcji uczniowie naszej szkoły biorą udział w różnych wydarzeniach organizowanych na terenie miasta. Jednym z nich był udział w lekcji wychowania fizycznego w naprawdę nowoczesnym wydaniu. Poprowadziła ją dla uczniów z Kielc medalistka Mistrzostw Świata i Europy w skoku o tyczce Monika Pyrek. Uczniowie mierzyli za pomocą najnowszych technologii swoją siłę, sprawność i refleks. To spotkanie i lekcja na pewno na długo zostaną w pamięci naszych wychowanków!

VII BIEG PAPIESKI

25 września uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli Magdaleny Sobury – Durmy oraz Rafała Kruka wzięli udział w VII Biegu Papieskim na Karczówce. Największa zaletą udziału w biegu był oczywiście ruch na świeżym powietrzu. Ale bieg był zorganizowany przede wszystkim z myślą o integracji środowiska szieci niepełnosprawnych. Nasi uczniowie byli zachwyceni i szczęśliwi z udziału w tej imprezie!