Dnia 2 czerwca w naszej szkole odbędzie się impreza sportowa z okazji Dnia Dziecka. W ramach imprezy uczniowie z klas 0 – 8 będą brać udział w różnorodnych grach i zabawach zorganizowanych przez nauczycieli w-fu oraz wychowawców. Poniżej godzinowy harmonogram wydarzenia:

8.15 – powitanie uczniów przez dyrekcję i nauczycieli
8.30 – mecz charytatywny
9.00 – pokaz karate
9.30- 12.30 – gry i zabawy sportowe oraz turniej szachowy na terenie szkoły
12.45 – podsumowanie i zakończenie imprezy

Wśród gier i zabaw znajdą się między innymi: wyścig z piłeczką na łyżce, wiązanie sznurem i bieg na torze, gra w kapsle, sztafeta z kołem hulahop, kalambury, wyścig z zawiązanymi oczami, „bieg kelnerski”, „magiczny kubek”, wyścig w workach, zgadnij „Co mówię” i wiele innych. Ponadto odbędą się turnieje gier zespołowych – piłki nożnej, piłki siatkowej oraz ringo a także turniej szachowy. Podczas imprezy będzie można wesprzeć akcję pomocy dla Bartusia, który potrzebuje nowych protez.

Organizatorzy imprezy