21.01 to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków z okazji ich święta. W dniu 22.01 klasa 1b zorganizowała wspaniałą, pełną wzruszeń i uśmiechów imprezę w naszej szkole. W pięknie udekorowanej sali, uczniowie przedstawili swój program artystyczny. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, wyraziły swoje podziękowania za trud włożony w ich wychowanie. Z przejęciem odtwarzały swoje role i śpiewały piosenki, a czcigodni goście  z radością i łezką w oku odbierali słowa skierowane pod ich adresem. Na koniec uroczystości, po poczęstunku, dzieci obdarowały swoich gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.